Kserokopiarka Konica bizhub C220 / bizhub C280 / bizhub C360a Minolta
Otrzymaj oferty od specjalistów jak BIUROTECH Kserokopiarki, drukarki, niszczarki - sprzedaż i serwis nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

BIUROTECH Kserokopiarki, drukarki, niszczarki - sprzedaż i serwis

Kserokopiarka Konica bizhub C220 / bizhub C280 / bizhub C360a Minolta

Autor: BIUROTECH Kserokopiarki, drukarki, niszczarki - sprzedaż i serwis, publikacja: 2011-09-09

Urządzenia bizhub C220, bizhub C280 i bizhub C360 to innowacyjne trio Konica Minolta przeznaczone do codziennej produkcji dokumentów w środowisku firmowym. Świetnie nadają się do biur i grup projektowych (wydziały finansów, zasobów ludzkich, księgowości, logistyki i wszędzie tam, gdzie przodują dokumenty czarno-białe). Seria ta oferuje zarówno przystępną produkcję czarno-białą, jak i w kolorze, a także wysoką jakość przy niskich kosztach.

Kluczowe funkcje bizhub C220:

  • Wydruki kolorowe i czarno-białe z prędkością 22 strony/min.
  • Najnowsza technologia - wysoka wydajność: 2.048 MB DDR2 RAM, dysk twardy 250 GB SATA-2, 1GB Ethernet, magistrala PCI-Express.
  • Wbudowany finiszer zszywający, finiszer modułowy, zewnętrzny z opcją broszurowania.
  • Eco-nowości, certyfikacja Energy Star oraz niemiecki Blue Angel: bardzo niskie zużycie energii, przyjazny dla środowiska naturalnego.

Drukowanie i kopiowanie

Seria ta oferuje szeroki wachlarz właściwości drukowania i kopiowania z myślą o prostym tworzeniu zwykłych i niestandardowych dokumentów, takich jak: szablony tła obrazu, kilka obrazów na jednej stronie czy też znaki wodne. Zmniejszenie kosztów zaś możliwe jest dzięki drukowaniu dwustronnemu. Dzięki temu jest także więcej miejsca na dokumenty. Automatyczny wybór koloru (Auto Colour Selection) zapobiega bezcelowemu drukowaniu lub kopiowaniu w kolorze, gdy tryb czarno-biały jest jak najbardziej odpowiedni.

Skanowanie

Dzięki wysokiej prędkości 70 stron na minutę skanery bizhub C220, C280 i C360 umożliwiają szybkie skanowanie do e-maili, FTP, SMB i do skrzynek użytkowników. Formaty zeskanowanych dokumentów obejmują PDF, kompaktowy PDF, XPDS, kompaktowy XPS, a także TIFF i JPEG. Dodatkową opcją skanowania jest przetwarzanie danych za pomocą programu rozpoznawania znaków (OCR) i tworzenie w ten sposób przeszukiwanych dokumentów PDF. Umożliwia to pełne przeszukiwanie tekstu, dzięki czemu użytkownik szybko i wygodnie odnajdzie dokumenty za pomocą komputera.

Obsługa nośników

Bizhub C220, C280 i C360 obsługują standardowe formaty papieru aż do A3+, a także z dowolnymi wymiarami niestandardowymi. Papier o gramaturze do 256 g/m2 może być doprowadzany z tac. Dzięki zastosowaniu trybu obejścia można wykorzystać papier o gramaturze 271 g/m2 oraz nośniki specjalne, takie jak etykiety, przezrocza i koperty. Standardowa pojemność wejściowa 1.150 arkuszy może być zwiększona do imponującej liczby 3.650 arkuszy. Tryb obejścia umożliwia także produkcję transparentów do 1.200 mm, co ułatwia tworzenie np. harmonogramów przedsięwzięć, planów pomieszczeń, planów urlopów i wszelkich innych dokumentów o dużych wymiarach.

Bizhub C220, C280 i C360 doskonale sprawdzają się w produkcji każdego typu dokumentów biurowych:

  • korespondencja,
  • faktury,
  • protokoły z narad i zakresy obowiązków do prezentacji,
  • formularze,
  • analizy,
  • statystyki i sprawozdania.

Wykańczanie

Bizhub C220, C280 i C360 mogą być odpowiednio dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego biura dzięki możliwościom trzech urządzeń do wykańczania – stojącego modułu wykańczania, wysoce kompaktowego modułu wykańczania przez zszywanie oraz separatora zadań. Tanim alternatywnym rozwiązaniem jest wykańczanie przez zszywanie, niemal całkowicie zintegrowanym z głównym korpusem urządzenia wielofunkcyjnego, co pozwala ograniczyć wymaganą powierzchnię do minimum. Dostępny jest także prosty separator zadań, wyraźnie oddzielający od siebie poszczególne zadania.Opracowano:
Izabela Świadkowska
BIUROTECH Kserokopiarki, drukarki, niszczarki - sprzedaż i serwis

Kserokopiarki - gdzie kupić?

Poniżej przedstawiamy ranking 707 Sprzedawców Kserokopiarek najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Więcej poradników o kserokopiarkach